محل تبلیغات شما
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درگذشت امیر پورداراب را تسلیت گفتبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‎پرس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا.

درگذشت امیر سرافراز ارتش اسلام سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور و از یادگاران سال‌های حماسه و ایثار و از فرماندهان غیور لشکر ۲۱حمزه سیدالشهدا باعث تاسف و تالم خاطر گردید.

حماسه و رشادت‌های این فرمانده شجاع، مخلص، ولایتمدار و خستگی‌ناپذیر در آزادسازی خرمشهر و عملیات‌های دوران دفاع مقدس که منجر به دریافت نشان‌های فتح ۲و ۳ از فرمانده معظم کل قوا حضرت امام ‌ای (مدظله‌العالی) گردید، خود گواهی بر قابلیت ها، توانمندی و جایگاه والا و ارزشمند آن مرحوم است و از حافظه ملت بزرگ ایران پاک نخواهد شد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درگذشت آن سرباز وطن و ولایت را به آحاد ارتشیان غیور، خانواده محترم و بازماندگان گرامی تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با همرزمان شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارد.»

شهیدان طلایه‎داران انقلاب اسلامی هستند

بیاد عزیزان خفته در وادی خاموشان

همسر شهید عروجی ؛ انتظار بازگشت «خلبان» تا آزادی آخرین اسیر

دفاع ,مقدس ,آثار ,ارزش‌های ,نشر ,درگذشت ,دفاع مقدس ,آثار و ,حفظ آثار ,ارزش‌های دفاع ,و نشر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منابع زبان انگلیسی فروشگاه و مرکز پخش قفسه های چند منظوره حیوانات خانگی Leonard's info روستای ده نبی . Patricia's notes آت‍ـــِنـــÃthenaــا بزم ادبیات وب سایت مقاله و تحقیق دانشگاهی