محل تبلیغات شما

سرهنگ خلبان محمد بیاتانی» گفت: قهرمانان واقعی رزمندگان و ایثارگرانی بودند که هشت سال در برابر تمامی قدرت‌های استکباری که با نقاب صدام به میدان آمده‌بودند، ایستادند و مدال افتخارشان پلاک شکسته و سکوی افتخارشان، عرش الهی بود.

مدیون خون شهدا و ایثارگری آبی با عنایت به تاکیدات فرمانده معظم کل قوا مبنی بر ارتقای توان رزمی و اهمیت برخورداری نیروهای مسلح از سلامت جسم و روح در آستانه هفته دفاع مقدس خدمت جناب سرهنگ خلبان محمد بیاتانی» مدیر تربیت بدنی نیروی هوایی رسیدیم و گفت‌وگویی را با وی ترتیب دادیم که در ادامه می‌خوانید. 

دفاع‌پرس: لطفا به‌طور اختصار خود را معرفی کنید؟

سرهنگ خلبان ستاد محمد بیاتانی هستم، متولد دهم اردیبهشت سال ۱۳۵۱ در شهر زیبای بروجرد. از همان روز‌های کودکی آرزوی من مانند بسیاری از نوجوانان آن دوران خلبان شدن بود که این رویا در سال ۱۳۷۰ تحقق پیدا کرد و مفتخر به استخدام در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به‌عنوان دانشجوی خلبانی شدم. بعد از اتمام دوره تحصیل در دانشکده پرواز دانشگاه هوایی شهید ستاری، هدایت انواع پرنده‌های نهاجا را تجربه کردم. اگرچه هواپیمای تخصصی من اف ۵ بود. تاکنون در سمت‌های مدیریتی و اجرایی مختلفی هم انجام وظیفه کردم و امروز که به عنوان مدیر تربیت بدنی نهاجا در خدمت شما هستم.

شهیدان طلایه‎داران انقلاب اسلامی هستند

بیاد عزیزان خفته در وادی خاموشان

همسر شهید عروجی ؛ انتظار بازگشت «خلبان» تا آزادی آخرین اسیر

هوایی ,خلبان ,نیروی ,سال ,سرهنگ ,نهاجا ,نیروی هوایی ,هوایی ارتش ,تربیت بدنی ,مدیر تربیت ,قهرمانان واقعی ,خلبان محمد بیاتانی» ,سرهنگ خلبان محمد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ilfiserni ایران نوین ثبت گروه آموزشی دین و زندگی استعدادهای درخشان کهگیلویه (دهدشت)99-98 ایران نیوز کانون فرهنگی هنری مسجد حاج غلام اشکذر gcourganfeto بزرگترین سایت ادیان و عرفان| کتابدان هامون cepmyguge heselbaifor